Hračky pro kočku
Masážní kartáč pro kočky - Purrfect archMasážní kartáč pro kočky - Purrfect archMasážní kartáč pro kočky - Purrfect arch

Purrfect Arch kočičí drbátko a škrabadlo pro kočku v jednom

259 

Sháníte levnou hračku pro kočku nebo škrabadlo pro kočku? Pak je masážní kartáč Purrefect Arch pro kočičky přesně tím co jste hledali. Je vaše kočička často sama doma a nemá ji kdo pohladit a podrbat? Tohle skvělé a jednoduché kočičí drbátko jí to hravě vynahradí!
+ U nás dostanete jako bonus šantu kočičí zdarma!

Není skladem

Popis produktu

Kočky mají ve zvyku otírat se o sedačku, nebo o postel a všude tak zanechávat spoustu chlupů. Pokud jí ale pořídíte tuhle skvělou hračku, jistě si ji zamiluje a dá přednost před vaším nábytkem svému novému škrabadlu. Díky němu si kočka sama pohraje, namasíruje se a navíc se zbaví línajících chlupů a vy se navíc můžete bavit podívanou na to jak si vaše kočka užívá zábavu.

Podstavec Purrfect Arch je vyroben ze snadno omyvatelného materiálu a zespoda je opatřen gumovými nožičkami, které učině zabraňují klouzání drbátka. Na horní straně podstavce je koberec, který kočce poslouží jako škrábadlo na obrušování drápků.

Jako bonus navíc dodáváme s balíčkem šanty kočičí, bylinka která kočky velmi přitahuje a milují ji. Část sušené bylinky šanty nasypete na do dna podložky a tím zaručíte, že se vaše kočka od své nové hračky hned tak neodloučí.

Hlavní výhody škrabadla Purrfect Arch:

  • Vyčeše línající chlupy
  • Kočka si sama pohraje namasíruje se
  • Obsahuje i škrabadlo, takže omezuje škrábání nábytku
  • Jako bonus balíček šanty kočičí

 

Video Purrfect Arch kočičí drbátko a škrabadlo v jednom:

Na videu se můžete podívat jak si kočičky s drbátkem hrají.

Tuhle hračku vaše kočka prostě musí mít!