BUNCHEMS mega balení - 300 dílků
Thorn Ball Clusters mega balení - 300 dílkůThorn Ball Clusters mega balení - 300 dílkůThorn Ball Clusters mega balení - 300 dílkůThorn Ball Clusters mega balení - 300 dílkůThorn Ball Clusters mega balení - 300 dílků

Bunchems mega pack – 300 dílků

368 

Stavebnice Bunchems je kreativní zábava, která nikdy nekončí. Obsahuje velké množství pestrobarevných kuliček, které jsou speciálně upraveny tak, aby se z nich daly skládat nejrůznější postavičky, obrázky a zvířátka. Kuličky snadno drží pohromadě a stejně snadno se rozdělují, dětem tak ke stavění stačí pouze dostatek fantazie. Stavebnice rozvíjí dětskou kreativitu, zručnost a jemnou motoriku.

Není skladem

Katalogové číslo: 601988 Kategorie: , , , Štítků: , , , ,

Popis produktu

Bunchems je kreativní zábava, která nikdy nekončí! Pojďte si vyzkoušet nový vzrušující zážitek s hraní. Stavebnice Bunchems rozvíjí dětskou zručnost, motoriku a především podporují dětskou představivost. Stavebnice obsahuje pestrobarevné kuličky neboli bodláky, které se magicky spojují a vytvářejí nekonečné měkké výtvory! Poskládejte si nejrůznější obrazce, postavičky nebo zvířátka. Dokážete prakticky postavit vše, na co si jen vzpomenete. Stavebnice Bunchems dětem nabízí nikdy nekončící zábavu. Součástí balení jsou kromě plastových kuliček i praktické doplňky, které vaši postavičku nebo zvířátko krásně dotvoří.

 

 

Pojďte si vyzkoušet, skvělé kreativní hraní s Bunchems takzvanými „bodláky“, ze kterých postavíte různé tvary, postavičky i zvířátka, jako je například pejsek, kočička, koník, dále brouky, květiny i různé typy hmyzu. Ve vaší kreativitě se meze nekladou.

 

  • Balení Bunchems obsahuje: 300 kuliček – „bodláků“.
  • Součástí každého balení jsou praktické doplňky.
  • Vhodné pro děti od 4 let.
  • Různé barvy v balení umožňují sestavit prakticky jakýkoli výtvor.
  • Záleží jen na dětech, co pěkného vytvoří.
  • Sady se dají různě rozšiřovat a kombinovat mezi sebou.

Bunchems recenze

Monika

Výrobek Bunchems u nás sklidil velký úspěch, dětem se moc líbí. Zvyšuje nápaditost a kreativitu. Velmi snadno se s ním manipuluje a kuličky u sebe krásně drží. Děti si s ním vydrží hrát i několik hodin.

Petr

Bunchems je prostě super. Zábava pro celou hodinu. Mohu doporučit.

Milena

Kreativní tvoření pro děti i celou rodinu. Dcera je velmi nadšená a vydrží si se stavebnicí hrát i několik hodin.

Alžběta

Stavebnici Bunchems bych doporučila i do speciálních škol nebo pro postižené děti. Moje dcerka je postižená a pro její jemnou motoriku je to úžasná hračka. Velmi jí to baví a rozvíjí svou nápaditost.

Michal

Zábava pro hravé děti. Vnoučkovi se velmi líbí a hraje si s ní každý den. Pro velký úspěch budeme kuličky přiobjednávat.

Nikola

Perfektní hračka. Jde vytvořit téměř všechno. Děti mají velkou fantazii a skládání je moc baví.